Main Page

From pamandram
Revision as of 16:02, 15 September 2018 by Fear17quill (Talk | contribs)

Jump to: navigation, search
انواع وب سایت های آموزشی آنلاین و مجانی برای یادگیری HTML هست , اما بهترین خط مش یادگیری آن کدام است؟ برای یافتن جواب پرسرعت , اجازه دهید نگاه کوتاهی به دنیای تبلیغات بیاندازیم . تبلیغات در روزنامه ها , مجلات , رادیو و . . . بسیاری از رسانه های دیگر انجام می شود . هرکدام به شیوهء خویش تاثیر گذار هستند ; یکی از به شیوهء بصری و دیگری با منفعت از صدا پیام را درسرتاسر دنیا پخش می نماید . 

با این وجود در شرایطی که اینگونه روشها , راه مطلوب و نسبتاً ارزان تبلیغاتی برای شماست و زیاد موءثر است , پس چرا افرادی که استطاعت آن را دارا‌هستند با هزینه هایی بسیار باورنکردنی درسمت تبلیغات تلوزیونی می روند؟ خیلی بی آلایش است! تبلیغات تلوزیونی هم از چشم و نیز از گوش شما استفاده می‌کند در واقع هم صمعی و نیز بصری هست . 

بارها و بارها به ثابت رسیده که استفاده از تبلیغات ترکیبی ( سمعی و بصری ) به مراتب موثرتر از هر یک از این روشها به تنهایی میباشد . طریق دلخواه برای درس دادن هم به همین صورت میباشد . فرقی نمی‌کند که شما در حالا تدریس HTML میباشید و یا به کودکان تالیف یاد می گیرید ; خواهید دید هنگامی که برای آنها در مورد هر مطلبی صحبت کرده و تصاویر مربوط به مطلب را نیز به آن ها نشان دهید , شاگردان شما زیاد سریعتر مطالب را یاد گرفته و برای مدت طولانی در ذهن آنها نقش خواهد بست . تا این که از روی کتاب مطالب را برای آنها بخوانید که چه‌گونه HTML را خاطره بگیرند! 

به طور خلاصه , اگر از طریق کلیپ های آموزشی اقدام به یادگیری HTML نمایید زودتر از کتاب و یا این که از روش سایت های آموزشی خواهید آموخت . هرچند HTML برای Myspace احتمال دارد یک نرم افزار تقریبا محدود به نظر برسد , اما با این حال مستلزم آگاهی از قالب بندی متن , جداول , گرافیک , لینک و پیوند ها و غیره در وبسایت خویش می باشید . چه بسا بایستی در امر افکت های ویژه مانند HTML scrolling و یا این که تگ marquee چیزهایی بدانید و این دستور کمتر از نیاز یادگیری HTML برای پباده سازی وب سایت نمی‌باشد . 

بعضا ها دوچندان متعجب میشوند که چرا می بایست در زمینهء wysiwyg ویرایشگر HTML یاد بگیرند , اما بایستی بدانید که با wysiwyg کارهای زیادی می توانید انجام دهید . درست نیست فرمت صفحه های سایت خویش را برای موتورهای کاوش تغییر‌و تحول دهید . به عنوان مثال در بیشتر باصرفه سازی وبسایت ها ( سئو ) , مضاعف حساس است که در بخش head یا اولِ صفحه سایت و قبل از بخش دارای اهمیت یا body صفحه از Html استعمال شود که قابل مشاهده باشد . 

سئو در صفحهء Myspace شما در شرایطی‌که به کار میرود که طراحی وب سایت منظمی داشته باشد . این مورد دربارهء بلاگ شما نیز صدق می نماید . به خواسته فرمت وبلاگ تان , به همان چهره که بود , می بایست html را آموخته و علم و آگاهی خود را در عناصر متفاوت وب لاگ خویش دراین باره بکار ببرید . 
عنوان , ستون های فرعی و مناطق دیگر در صفحه ها سایت میتواند به طور غیر وابسته پباده سازی شده و با html فرمت شود . در صورتی‌که در هم اکنون اجرای Iran Spin wordpress از روش سرور خویش و یا این که فضای وب خویش می‌باشید به عنوان مثال می توانید به نسخهء متنی HTML وب لاگ خویش دسترسی پیدا نمائید .