Difference between revisions of "Main Page"

From pamandram
Jump to: navigation, search
m
m (Blanked the page)
Line 1: Line 1:
پباده سازی تارنما برای کسب و کار یا این که سرگرمی!
+
 
اطلاع راجع به چگونگی پباده سازی وب سایت برای اشخاصی که می خواهند وب سایتی برای کسب و کار و یا این که سرگرمی خویش ایجاد نمایند , حتمی می‌باشد &#[http://iranspin.com/ ابزار سئو رایگان] 46; سایت های آنلاین متعددی هستند که برای شما به سادگی توضیح می‌دهند که برای طراحی سایت و انجام امور چه مواقعی را بایستی در نظر گرفته و انجام دهید . ولی تعداد یه خرده از آن ها چاره های دلخواه برای مبتدیان می دهند .
+
+
به نظر می‌رسد افراد به نوعی از پیش زمینه و آگاهی کلی در مورد بخش اعظمی از عوامل اثر گذار در طراحی تارنما نیاز دارند . آن وب سایت ها نگاه ساده تری نسبت به آنچه واقعاً می‌باشد دارا هستند . مطمئناً هر کسی میتواند یک وبسایت با ظواهر قابل پذیرش ساخت کند , اما چگونه می قدرت پباده سازی وب سایت را به صورتی انجام داد که آن وبسایت برای شما پول ساز باشد و بازدیدکننده را به خود جلب نماید؟
+
+
این دو ادله فراوان لبریز اهمیت می باشد و هر کسی توانمند به انجام آن در پباده سازی وبسایت نمیباشد . چندان اهمیت ندارد که شما چه کسی می‌باشید و یا سایت شما چه گزینه به کارگیری ای دارااست . در هر مورد یکی‌از این دو معیار می بایست در طراحی تارنما توسط طراح وبسایت تاٰمین شود .
+
+
اول از تمامی باید وبسایت شما بازدیدکننده را جذب کند : در غیر این شکل داشتن یک وب سایت هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت . حتی در صورتیکه شما صرفا به خواسته داشتن سرگرمی و یا ارتباط با افراد خانواده , دوست و آشنا ( خوب تر است این کار با رخ بوک انجام شود! ) مبادرت به ساخت و پباده سازی وب سایت کرده اید تا افراد آن را ببینند &#59; در صورتیکه مایل به کسب درآمد از روش سایت می باشید , پس هنوز نیز نیاز به بازدیدکننده داشته و می بایست بتوانید آنان را برای خرید از روش وب سایت خود متقاعد فرمائید .
+
+
این بدان معناست که باید با اشخاص تماس خویش را مراقبت فرمایید &#59; باید نشانی نشانی اینترنتی و اسم و خصوصیات بازدیدکنندگان وبسایت خویش را نگه داشته و با آنها در تماس باشید . به بازدیدکنندگان سایت خویش پیشنهادات ویژه ارائه نمایید و یا به آن‌ها داده ها ارائه فرمایید تا در نهایت اعتماد ساخت شده و آنها از شما خرید نمایند .
+
+
برای ساخت شناخت و مواجهه اشخاص با تولیدها شما و ساخت چشم انداز در وبسایت و به منظور فروش و در نهایت برگشت اشخاص به وب سایت تان , تبلیغات زیاد لازم می باشد . در بخش اعظم سایت ها که به شما نحوهء تولید سایت را نشان ارائه می کنند , به شما نمی گویند که هنگام پباده سازی وبسایت بایستی ساختار تارنما به نحوی باشد که برای شما به اصطلاح کار کند .
+
+
این کار مثل خرید ماشین است . شما صرفا برای این ماشین نمی خرید که درون خودرو صحیح مانند تاکسی , تنها بنشینید و به مقصد خویش بروید . می بایست حافظه بگیرید که چه گونه آن را برانید . وقتی که یاد گرفتید میتوانید رانندگی نمائید . اکنون چرا پباده سازی وبسایت شبیهه این نمونه است! به دلیل آنکه نه؟ چرا که از کوچکترین بخش تا تمامی بخشهای دیگر , نیاز دارااست که به نحوی پباده سازی شود که وبسایت برای شما کار نماید .
+

Revision as of 18:21, 23 September 2018